Оракул Мультикомплекс 10 мл

Долина
12374
14,00
грн.
Тип препарату:
Хелатне мікродобриво
Склад (г/л):
Азот в різних формах – 184
Фосфор (P2O5) – 66
Калій (K2O) – 44
Сірка (SO3) – 36
Залізо (Fe) – 6
Мідь (Cu) – 8
Цинк (Zn) – 8
Бор (B) – 6
Марганець (Mn) – 6
Кобальт (Co) – 0,05
Молібден (Mo) – 0,12

Загальна інформація:

ОРАКУЛ® Мультикомплекс – комплексне універсальне мікродобриво для позакореневого підживлення овочевих, плодових, ягідних, декоративних культур, винограда, квітів та газонних трав.

СПРИЯЄ ПІДВИЩЕННЮ ВРОЖАЙНОСТІ НА 15-27%!

  • екологічно чисте, висококонцентроване добриво, готове до застосування, легке і безпечне у використанні;
  • добриво містить збалансований набір макро- та мікроелементів для потреб усіх культур;
  • рідке добриво у легкозасвоюваній формі, яке швидко розчиняється у воді;
  • добре поєднується разом із пестицидами, стимуляторами росту, розчинами мінеральних добрив з широким інтервалом рН (тобто, з такими, що застосовуються на різних типах ґрунтів).

Препарат забезпечує рослини основними поживними речовинами, необхідними для їх оптимального росту і розвитку. До складу мікродобрива входять макро- та мікроелементи в легкодоступних формах, які гарно засвоюються рослинами.

Завдяки застосуванню мікродобрива ОРАКУЛ® мультикомплекс відбувається:

  • регулювання руху води та зменшення утворення нерозчинних сполук у клітинах рослин;
  • компенсація нестачі поживних речовин у період несприятливих умов росту, коли коренева система не може забезпечити їх поглинання в необхідній кількості;
  • активне засвоєння рослинами поживних речовин із ґрунту;
  • підвищення стійкості рослин до хвороб та стресових ситуацій на 30%;
  • підвищення врожайності культур на 15-27% та покращення якості продукції.

Рекомендована норма внесення препарату:

  • Плодові, ягідні культури та виноград – 30-40 мл на 10 літрів води
  • Картопля, суниці, овочеві культури – 10-20 мл на 10 літрів води

*Увага! Для оптимального ефекту рекомендується застосовувати спільно зі стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ 2

Сумісність з іншими препаратами:
Мікродобриво використовують у період вегетації профілактично або за результатами діагностики згідно регламенту застосування. Добре поєднується в бакових сумішах із засобами захисту рослин (за відсутності окремих рекомендацій виробника засобів захисту), карбамідом (у рекомендованих концентраціях позакореневих підживлень с/г культур згідно фаз розвитку), регуляторами росту рослин, мікродобривами та біопрепаратами.

Приготування робочого розчину:

Увага! Перед приготуванням бакової суміші завжди перевіряйте препарати на сумісність!

Для цього візьміть ємність, налийте води (яка буде використовуватись для основного внесення), додайте компоненти бакової суміші у пропорціях відповідно до польових норм витрат. Закривши ємність, перемішайте вміст шляхом її перевертання 10-15 разів. Бакову суміш оцінюйте візуально двічі: відразу після перемішування та після того, як суміш відстоялася (приблизно через 30 хв.). Про несумісність препаратів говорить розшарування робочої рідини, утворення осаду, згустків, маслянистих утворень, що не диспергуються.

Увага! Можливе використання препарату в жорсткій воді завдяки вмісту в його складі пом’якшувача води. Але за великої концентрації солей жорсткості та значної кількості води через деякий час можливе незначне випадіння солей жорсткості у вигляді гіпсу (СаSO4٠2H2O). У такому випадку кількість сірки у розчині незначно знижується. Ці процеси жодним чином не впливають на можливість використання розчину та на виникнення вірогідності виходу з ладу техніки для обприскування, так як препарат є дрібнодисперсним. Під час формування бакової суміші у жорсткій воді рекомендуємо проводити обприскування за увімкненого режиму змішування. Після внесення бакової суміші необхідно промити бак водою для запобігання утворення наростів кристалів гіпсу.

У разі відсутності проблем із сумісністю робочий розчин готувати безпосередньо перед обприскуванням. Препарат ретельно перемішати у заводській упаковці та влити безпосередньо до баку обприскувача, який спочатку заповнити водою до 2/3 його об’єму, потім за увімкненого режиму перемішування у послідовності згідно рекомендацій додати компоненти бакової суміші та закінчити заповненням бака водою. Перемішування суміші продовжувати протягом усього періоду її приготування, а також під час внесення.

Норми витрати робочого розчину: польові культури – 70-300 л/га, овочеві культури – 300-400 л/га, плодові культури та виноград – 800-1000 л/га.

Умови застосування:
  • Обприскування проводити в ранкові або вечірні часи, за підвищеної вологості повітря, щоб уникнути хімічних опіків листя. Оптимальна температура повітря +10…+25 °С за швидкості вітру до 5-7 м/с в залежності від обприскувача.
  • Не рекомендується здійснювати обробки під час туману або у випадку випадіння роси: це може призвести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і знизити ефективність обробки. Припиняти роботи слід за 1,5-2 години до початку дощу.
Увага! Використовувати лише щойно змішані розчини. Готовий розчин зберігати не більше 1 доби.

Класифікація по ВООЗ, токсичність:
4 клас небезпечності. Препарат нетоксичний, не викликає алергію, екологічно безпечний та абсолютно нешкідливий для комах-запилювачів.
Також Вас можуть зацікавити